Поклоніння

ИНФОРМАЦИЯ

Автор: Группа составителей
Издательство: Джерело життя
Год издания: 2011
Кол-во страниц: 136
Переплет: мягкий

ОПИСАНИЕ

Суботня школа - 3 квартал 2011 рік.

Протягом кварталу, вивчаючи поклоніння, ми знову і знову будемо зустрічатися з цими ключовими думками, бо вони свідчать про істинне поклоніння. А оскільки саме поклоніння є центром «істини для теперішнього часу», ми зробимо правильно, якщо дослідимо, що означає істинно поклонятися Тому Єдиному у Всесвіті, Хто достойний поклоніння.

НАЗАД

КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ

Ангел закликає нас: «Побійтеся Бога й віддайте Йому славу». Чому? Тому що «прийшла година Його суду». Христос не тільки Викупитель, Він також Суддя, Який знає найглибші, найпотаємніші куточки людських сердець. Ми повинні поклонятися Богові з усвідомленням нашої відповідальності перед Ним за своє життя, розуміючи, що не зможемо нічого приховати від Нього. Це має спонукувати нас звернути свої погляди на Голгофську жертву Христа – нашу єдину надію на Божому суді.

І, нарешті, нам велено поклонятися Творцеві. Акт тво­ріння є основним для поклоніння, оскільки все, у що ми віримо, ґрунтується на факті: Господь – Наш Творець. Ми поклоняємося Йому, адже Він Творець усього живого, Він – Викупитель і Суддя. Творіння, викуплення і суд тісно пов’язані, і правдиве поклоніння має ґрунтуватися на цих об’єктивних теологічних істинах. У тексті Об’явл.14:7 відображена Заповідь про суботу (див. Вих. 20:11), і це зако­номірно, оскільки субота нерозривно пов’язана з істин­ним поклонінням Богові.

фильтр