Вічний Скарб - №01 січень 2014

ИНФОРМАЦИЯ

Издательство: Джерело життя
Год издания: 2014
Кол-во страниц: 12

ОПИСАНИЕ

У номері:

- У Новому році – нові зустрічі.
- Легше розщепити атом, ніж упередження.
- Два полюси однієї біди.
- Капкан сидячого життя.

НАЗАД

КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ

У Новому році – нові зустрічі. Переконуйте ближніх, що життя – краще за смерть, а вічна радість – краща за гірке розчарування. Нам усім потрібно поспішати трудитися на ниві Божій, бо час летить швидко й незабаром ми побачимо Господа у великій славі на хмарах небесних.

Легше розщепити атом, ніж упередження. Нам необхідне повне перезавантаження цінностей і пріоритетів, новий погляд на навколишній світ. Якщо ми будемо щирі, то завжди прийматимемо правильне рішення.

Два полюси однієї біди. Як екватор знаходиться в центрі між Північним і Південним полюсами, так і наш Господь – це центр безпеки та спасіння. І якщо тільки ми покидаємо цей центр, нехай навіть і не досягнувши полярних точок, ми все одно в небезпеці.

Капкан сидячого життя. У сучасному суспільстві справи з фізичним навантаженням – погані. Весь устрій життя спрямований на створення максимальних зручностей і мінімізацію фізичних зусиль. Малорухливість – ось ворог, який вбиває сучасних людей. Докладайте зусиль, щодня вправляючи тіло. Щоб залишатися здоровим, йому потрібна ваша рішучість і наполегливість.

фильтр